Můžete před ním plakat a nestydíte se za to. Vždy ví jak se o vás postarat a vždy vás podpoří a dá vám dobrou radu.

Když si přátelé stěžují na své polovičky, jste ticho, protože nemáte čím přispět do debaty. Nechcete se chlubit, ale vy se nemusíte zabývat něčím takovým, protože vaše polovička je prostě skvělá.

Je blízký vaší rodině a vždy chce, abyste s nimi udržovala dobré vztahy. Bez studu zavolá vaší babičce nebo vašemu otci. Jdete na oslavu narozenin jeho bratra, i když tam s vámi nebude.

Vaši přátelé jsou i jeho přáteli. Zajímá se o ně. Pokud má jeden z vašich přátel špatný den, navrhne vám, abyste s ním strávili den nebo ho pozvali k vám. Pokud o někom z nich neslyšel již delší dobu, zeptá se, jak se jim daří.

Řekne vám, že jste nádherná. A to dokonce v den, kdy jste si neumyla vlasy nebo jste se nenalíčila, nebo si nepřevlékla spodní prádlo.

Děláte věci spolu aniž byste se permanentně hádali. Např. cestování se nezmění v katastrofu už při balení.

Je zvyklý na to, že se dokážete někdy pořádně naštvat. Rozumí, že všichni jsme jen lidé a prožíváme i krušné chvíle. Jediná věc, která ho trápí je ta, že jste smutná a přeje si, abyste taková už nebyla.

Zapamatujte si, že vztah je dvousměrná cesta. Neměli byste jen očekávat nádherné a ohromující skutky. Měli byste je také činit.

Sledujte nás na Facebooku

https://www.facebook.com/vseprozdraviezy/

1
2

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here