Ivana pokračovala v návštěvách paní Marty i když se přestěhovala zpět do domova. Stali se velmi blízkými přítelkyněmi. Ivana spolu s Jakubem byli jediní lidé, kteří o starou paní pravidelně projevovali zájem.

Paní Marta, mezitím dovršila 83 let. Na své nové ubytování si zvykla. Těšila se z každého nového dne, který jí osud nadělil. Dokonce i její děti začaly čas od času chodit na návštěvy.

Neuplynul den, aby ji někdo nepřišel navštívit. Samozřejmě nebylo to jen tak. V létě se rozhodla prodat dům a na svém bankovním účtu měla nemalé množství peněz. Částka se vyšplhala spolu s dalšími úsporami až na 15 mil. korun, což je neuvěřitelná částka.

Právě tyto peníze přilákaly její děti. Nová situace však nijak neovlivnila její rozhodnutí, že své peníze po smrti přenechá Jakubovi a Ivaně. Synové a dcery stále doufají, že svůj názor změní a proto návštěvy stále přetrvávají. Marta však tvrdí, že svou závěť měnit neplánuje.

7 KOMENTÁŘE

  1. Po smrti rodiču jsem zdědil 1/6 z domu bydlim ve vychodnich čechách a tak barak bez souhlasu okupovala sestra s manželem celych 15 let neustale k nam jezdili a pak sem přišel na to proč byla to spekulace na ziskáni našeho 1/6 podilu po čase se začal činit i muj starši bratr a přesvědčil nas aby sme jim to darovali že se nic nezmněni že tam budeme mit stale otevřené dveře jenže omyl po podpisu se vše otočilo nikoho do baraku nepustěj odcizili se tak že s nikym nefunguji maji svuj mamon a to jim stači ted už nikoho nepotřebuji docela mně to žere o to je to horši že vas okradla vlastni rodina nevadi boži mlyny pak se nedivme jak se k sobě chovaj ostatni lidi když ve vlastnich rodinach máme hyeny sestra byla nejmladši ale taky největši sv,,,,,,,,ně

  2. rozhodně to neměňte!!!!piraně jsou to,dětičky!!!to je za to,že jste jim dala život! Lidské bestie.držím palce,at vás neotravují a nechají v klidu :-)Přeju dlouhá léta ve zdraví 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here