postup

 1. Všechny ingredience si smíchejte dohromady. Sůl nemusí být rozpuštěna.
 2. Postavte si sklenici nebo hrnek na místo, kde trávíte nejvíce času. Například v ložnici, obýváku či kuchyni. Na každou místnost je potřebný nová sklenice tekutiny.
 3. Po 24 hodinách zkontrolujte, zda se sůl vynořila na povrch. Pokud ano, omyjte pohár nebo si vezměte nový a celý postup opakujte.
 4. Opakujte, dokud sůl přestane plavat na povrchu. To je jasné znamení, že váš dům je očištěn.

Uvedená metoda má jednoduché vědecké vysvětlení. Sůl nasycuje vzduch s negativními ionty, které se následně přemění na pozitivní vibrace.

Také si můžete doma vytvořit aromaterapeutickou seanci, aby špatná energie obcházela váš domov. Pomohou i živé rostliny a domácí mazlíčci.

Podělte se o tyto informace i s vašimi přáteli!

https://www.facebook.com/vseprozdraviezy/

4 KOMENTÁŘE

 1. Nedovedu si představit sůl ve vodě na povrchu. Sůl je ve vodě velice dobře rozpustná a vždy tvoří s vodou homogení routok, pakliže se nejedná o roztok nasycený. V případě uvedeného množství se nedá s nasyceností uvažovat.

 2. Víte co, za zkoušku vůbec nic nedám a jako pouštět to je zajímavé a když to dopadne jinak než je psáno, tak mě to nemůže absolutně rozházet, to spíš mě naštve, že jsme odpadkový košem Evropy, to.jsou momenty k naštvaní a ten pokus si klidnè vyzkouším, minimálně to nikomu neuškodí

 3. TADY BOBO, druhá ze tří na této adrese : jako stará valašská čarodějnice si dovolím poznamenat, že sůl ano. Solný odpar pomáhá dýchat. Avšak ocet? Zaprvé pro někoho dost silný alergen, takže nanejvýš vyženete návštěvu ( tak to je občas užitečné), avšak kdokoli může skončit ve špitále…
  A jako praktikující acolmiztli šaman a filosof se ptám : není i bez toho mezi lidmi kyselosti až až? To ji musíme pěstovat i mezi lidmi a “silami”? Aby s námi Dárce bytí neztratil trpelivost a jednu nám nelupnul. Výchovnou… Žijme radeji v míru se sebou.Nebudeme mít důvod svádět své potíže na cizí sílu.
  Váš nepřítel nesedí za bukem nebo v temnotách. Nejsnadněji ho najdete za bílého dne. V zrcadle. Nemusíte trpět pálením v hrdle jen proto, že někdo přečetl radu stejně zoufalého hledače klidu. OCET je dobrá věc na zábal při teplotě, na omytí masa, zakoupeného v horkém dni, nez prijde do mrazáku, k vaření, jako vlasový kondicionér pratety Ludmily, aviváž na pravou vlnu z ovce, bobtaila, angoráka a perského kocoura, avšak nejvice milujeme ocet s tlacenkou a cibulí. Děkuji za pozornost. S úctou Bobo, koncesovaná čarodějnice a šaman.

  • Páči sa mi Vaša odpoveď. Najhoršie je poraziť nepriateľa v sebe samom. Ako však na to? Sme niekedy zahľadení do seba, zakomplexovaní a každé pichľavé slovo, pohľad alebo zraňujúca poznámka nás vyradí z rovnováhy aj na niekoľko dní. Čo by ste poradila, ako čo najrýchlejšie získať nadhľad a zranené sebavedomie?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here